ГоловнаСпособи оплати

Платіжні реквізити та способи оплати

Реквізити :


Реквізити для оплати послуг :
ТОВ «ДІСІТЕЛ»
ЄДРПОУ 31624064
IBAN UA673808050000000026007479568 в АТ «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ»
МФО 380805

При оплаті потрібно обов'язково вказувати номер договору та ПІБ абонента. При відсутності в призначенні платежу коректного номера договору, компанія не гарантує своєчасне зарахування коштів на особовий рахунок.


Терміни оплати :


Грошові кошти за послуги Інтернет для приватних абонентів і представників МСБ повинні бути зараховані на розрахунковий рахунок компанії до 1 числа місяця за який проводиться списання.
Грошові кошти за послуги фіксованої телефонії (абонентська плата) для приватних абонентів і представників МСБ повинні бути зараховані на розрахунковий рахунок компанії до 20 числа поточного місяця. Послуги міжнародного та міжміського зв'язку повинні бути оплачені до 20 числа місяця наступного за місяцем нарахування.

Способи оплати :
  • Онлайн картами VISA/MASTERCARD. Послуги Інтернет в системі самообслуговування http://my.dctel.net. Термін проведення платежів - до 30 хвилин.
  • АКБ «Індустріалбанк». Послуги Інтернет і телефоніі.Коміссія - 4 грн (незалежно від суми платежу). Термін проведення платежів - до двох банківських днів.
  • АО «МетаБанк». Послуги Інтернет і телефонії з оплатою комісії банку. Термін проведення платежів - до двох банківських днів.
  • Відділення будь-якого банку. Послуги Інтернет і телефонії з оплатою комісії банку. Термін проведення платежів - до трьох банківських днів.
  • УКРПОШТА. Послуги Інтернет і телефонії з оплатою комісії поштового відділення. Термін проведення платежів - до 10 банківських днів.
  • Системи онлайн платежів. (Приват24, Unicredit @ nline і ін.). Термін проведення платежів - до трьох банківських днів.

Корпоративним клієнтам


2021 © DCTel
TOP.zp.ua